Know your genes. Live better.

Analýza střevního mikrobiomu

Mikrobiom o vás ví, co sami netušíte. Střevní mikrobiom označuje populaci mikroorganismů v trávicím traktu. Tyto bakterie pak hrají významnou roli v celkovém fungování organismu. Správnou životosprávou a stravovacími návyky můžete ovlivnit své zdraví, psychickou rovnováhu i pracovní výkonnost.

Poznejte svůj střevní mikrobiom a zjistěte, jak efektivně zlepšit jeho kondici. Za správnou péči se vám střevní mikroflóra bohatě odmění. Prožijte zdravější, aktivnější a spokojenější život. Výsledky Analýzy střevního mikrobiomu jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a ověřených studiích. Váš mikrobiom je sekvenován nejmodernější technologií sekvenace nové generace.

Analýza střevního mikrobiomu - Genetify

Analýza střevního mikrobiomu – Sport

8 000  bez DPH

Analýza střevního mikrobiomu - Genetify

Analýza střevního mikrobiomu – Výživa

8 000  bez DPH

Analýza střevního mikrobiomu - Genetify

Analýza střevního mikrobiomu – Stres a únava

8 000  bez DPH

Analýza DNA

Svou budoucnost máte zapsanou v genech.

Získejte komplexní přehled o svých genetických predispozicích a informovaně rozhodněte o tom, jak naložíte s vlastním zdravím. Poznejte, v jakých oblastech máte genetické předpoklady k mnohonásobnému překročení svých fyzických limitů – a odhalte genetické varianty, které předurčují vaši náchylnost ke zranění či onemocnění. Poznejte své dědičné genetické faktory a zlepšujte svůj výkon efektivně a přitom bezpečně. Výsledky DNA analýz jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a ověřených studiích. Váš genom je sekvenován nejmodernější technologií sekvenace nové generace.

8 950  bez DPH